Permanentní make-up

- pudrové obočí - jedná se o techniku stínování obočí s pudrovým efektem, prováděné speciálním strojkem na PMU jednorázovou jehličkou. Výhodou této techniky je, že je vhodná na všechny typy pleti. 

- aquarell lips - přirozené probarvení rtů. Jemná technika stínování rtů. Oživí bledé rty. Vyrovná drobné asymetrie rtů. PMU rtů slouží na sjednocení a zvýraznění barvy rtů a hlavně pro přidání kontury, když je kontura rozpitá, nepravidelná nebo nevýrazná.

- horní oční linky - linka je v řasovém oblouku. Oční linka dodá Vašemu pohledu na výraznosti. 

Permanentní make-up nebo-li mikropigmentace je metoda aplikace pigmentu do svrchních vrstev kůže. Pigmenty jsou aplikovány pomocí mikrojehliček. Šetrné provedení.  Přirozenost. Podstupuje se především z estetických důvodů za účelem zvýraznění nebo vymodelování daných partií obličeje. Úspora času při líčení. Díky permanentnímu make-upu si můžete připadat po ránu krásnější a bez práce. S permanentním make-upem je žena krásná vždy a všude, ihned ráno nebo za horka, při sportu i ve vodě.

Dnešní techniky PMU nemají za cíl nahradit výrazné večerní líčení, ale mají působit přirozeně. Provádím pouze jemný a moderní permanentní make-up, který působí velmi přirozeně.

--> dlouhodobý efekt - 2-3 roky, dle typu pleti. Sice se metoda nazývá permanentní, ale do konce života nevydrží, což je vlastně dobře, protože trendy i preference ohledně vlastního vzhledu se mění. Po dvou letech (dle typu pleti) je vhodné nechat si permanentní make-up oživit. 

--> PMU nikdy nenahrazuje denní líčení

--> musí působit jemně a přirozeně

Rozdíl mezi PMU a tetováním!!! 

Rozdíl je v tom do jaké vrstvy se aplikuje pigment - tetováž jde z hlediska anatomie hlouběji. Pokud má někdo permanentní obočí pět a více let, je s největší pravděpodobností vytetované tetovacím inkoustem. Ten v salonu nikdy nepoužívám. Permanentní make-up není jako klasické tetování, jedná se o jemné doladění či zvýraznění pomocí pigmentace pokožky. 


HANAMI PIGMENTS

Používám pouze vysoce kvalitní evropské pigmenty značky Hanami, které jsou určeny na obličej, které byly vytvořené pomocí inovativní a patentové technologie NOVOXX TECHNOLOGY. Díky této technologii jsou pigmenty Hanami odolné, stabilní a silně pigmentované, což je odlišuje od mnohých pigmentů dostupných na trhu. Technologie NOVOXX TECHNOLOGY používaná v Hanami Pigments je 100% biologicky kompatibilní s naším tělem, což prakticky vylučuje jakékoliv alergické reakce a způsobuje, že se naše tělo nechová k barvivu jako k cizorodé látce, kterou se snaží vyloučit z pokožky. Novoxx stabilizuje mikrobiální čistotu a kombinací minerálních látek působí proti zánětu a napomáhá procesu hojení pigmentace. Pigmenty Hanami se vyrábějí v německých laboratořích, které splňují nejvyšší standardy sterility. Pigmenty Hanami jsou odolné vůči venkovním vlivům. Jejich složení neobsahuje alkohol ani oxidy železa, takže pigmenty se nemění na nežádoucí červenou, růžovou nebo lososovou barvu.


Ceník:

pudrové obočí - 3 000,- Kč

korekce (doladění) pudrového obočí  - 1000,- Kč

doba ošetření: 2,5 - 3 hod.

aquarell lips -     4 000,- Kč

korekce (doladění) aquarell lips  - 1 500,- Kč

doba ošetření: 4 - 4,5 hod. 

oční linky - 2 000,- Kč

korekce (doladění) očních linek  - 1 000,- Kč

doba ošetření: 2 - 2,5 hod.

Korekce:

- korekci provádíme po 5 až 6 týdnech, nikdy ne dříve než po 28 dnech

- korekci za delší dobu než 2 měsíce se nedoporučuje, kůže totiž může reagovat opět jako na začátku při první aplikaci

- při korekci můžeme upravit barvu, tvar nebo sytost

- doba trvání korekce je 1,5 až 2 hodiny

Zásady zpracování osobních údajů: