Permanentní make-up

- pudrové obočí - stínování obočí jemným odstínem (pudrovým efektem)

- aquarell lips - přirozené probarvení rtů. Jemná technika stínování rtů. 

- horní oční linky

Permanentní make-up nebo-li mikropigmentace je metoda aplikace pigmentu (šetrná technika) do svrchních vrstev kůže. Šetrné provedení.  Přirozenost. Podstupuje se především z estetických důvodů za účelem zvýraznění nebo vymodelování daných partií obličeje. Úspora času při líčení. Díky permanentnímu make-upu si můžete připadat po ránu krásnější a bez práce. S permanentním make-upem je žena krásná vždy a všude, za horka, při sportu i ve vodě.

Dnešní techniky PMU nemají za cíl nahradit výrazné večerní líčení, ale mají působit přirozeně. 

--> dlouhodobý efekt - 2-5 let, dle typu pleti. Sice se metoda nazývá permanentní, ale do konce života nevydrží, což je vlastně dobře, protože trendy i preference ohledně vlastního vzhledu se mění.

--> PMU nikdy nenahrazuje denní líčení

--> musí působit jemně a přirozeně

Rozdíl mezi PMU a tetováním!!!

Rozdíl je v tom do jaké vrstvy se aplikuje pigment - tetováž jde z hlediska anatomie hlouběji. Permanentní make-up není jako klasické tetování, jedná se o jemné doladění či zvýraznění pomocí pigmentace pokožky.


HANAMI PIGMENTS

Používám pouze vysoce kvalitní evropské pigmenty značky Hanami, které byly vytvořené pomocí inovativní a patentové technologie NOVOXX TECHNOLOGY. Díky této technologii jsou pigmenty Hanami odolné, stabilní a silně pigmentované, což je odlišuje od mnohých pigmentů dostupných na trhu. Technologie NOVOXX TECHNOLOGY používaná v Hanami Pigments je 100% biologicky kompatibilní s naším tělem, což prakticky vylučuje jakékoliv alergické reakce a způsobuje, že se naše tělo nechová k barvivu jako k cizorodé látce, kterou se snaží vyloučit z pokožky. Novoxx stabilizuje mikrobiální čistotu a kombinací minerálních látek působí proti zánětu a napomáhá procesu hojení pigmentace. Pigmenty Hanami se vyrábějí v německých laboratořích, které splňují nejvyšší standardy sterility. Pigmenty Hanami jsou odolné vůči venkovním vlivům. Jejich složení neobsahuje alkohol ani oxidy železa, takže pigmenty se nemění na nežádoucí červenou, růžovou nebo lososovou barvu.


Ceník:

pudrové obočí - 3 000,- Kč

korekce (doladění) pudrového obočí  - 1000,- Kč

doba ošetření: 3 - 3,5 hod.

aquarell lips -     4 000,- Kč

korekce (doladění) aquarell lips  - 1 500,- Kč

doba ošetření: 4 - 4,5 hod. 

oční linky - 2 000,- Kč

korekce (doladění) očních linek  - 1 000,- Kč

doba ošetření: 2,5 - 3 hod.

Zásady zpracování osobních údajů: