Kosmeceutika Larens____Larens Colour


Kosmeceutika Larens


Moderní kosmeceutika Larens Professional, to je účinný, ale současně neinvazivní a bezpečný způsob, jak vypadat mladě a zdravě. Výsledky jejich použití, které na sobě ucítí uživatelé, jsou také vědecky potvrzeny výzkumem. Inovativní receptury, jedinečné, exkluzivní složky a rychle patrné, často velkolepé účinky zvyšují popularitu značky. 


Švýcarská kosmeceutika Larens - regenerace, výživa i péče v jednom. Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika Larens odpovědí na potřeby problematické pleti. 

Unikátní a vyjímečné produkty, pyšnící se patentovanou složkou Biopeptide Complex, novinkou známou z farmacie Liposomal Collagen Complex a dalšími více než 70 aktivními látkami s vysokou koncentrací. 

Liposomal Collagen complex je čistý zapouzdřený kolagen, který se dostává do hlubších vrstev kůže. 

Kolagen získaný patentovanou metodou extrakce za studena/do 16°C. 

Účinek Liposomal Collagen Complex 

-výrazné vyhlazení, zmenšení vrásek

- zvýšení hustoty kůže, nasycení kůže bílkovinou - kolagenem, stimulace procesů regenerace

- efekt liftingu

- hydratace

- efekt ochrany posílení kůže

Bez obsahu ropných derivátů, chemických konzervantů, parabenů a dalších nebezpečných látek.

Kosmeceutika Larens má četná ocenění v Evropě.

Larens Colour

Lisované kosmetické přípravky Larens Colour, perfektní závěrečná úprava make-upu. Jejím základem jsou přírodní a minerální složky s klíčovými vlastnostmi pro dokončení make-upu, splývají s pokožkou a umožňují dýchat. Stejně důležité je, že neobsahují toxické emulgátory, umělé filtry, cyklické silikony, amoniové deriváty, mikroplasty a nylon, parabeny a PVP, které zatěžují pokožku. 

Přidáním přírodních pečujících složek jako je extrakt z magnólie, světlicový olej, k. linoleová, karnaubský vosk, vitamíny, je dokázáno, že Larens Colour je víc než make-up. 

Make-up Larens Colour - dokonale pigmentované s počátečním krytím na střední úrovni, které lze snadno zesílit pomocí následujících vrstev. Díky aplikovatelnému a odolnému složení nevytvářející šmouhy, skvrny, jsou jednotné a udrží se na místě po celý den.